HAKKIMIZDA

EKAR Hafriyat&İnşaat 20 yılı aşkın sektöründe aranan hafriyat-nakliyat firmalarından biri olarak, markalaşıp yükselen değerlerden birisidir. Alt yapı çalışmalarında tecrübesinden istifade edilen firmamız, sahip olduğu Makine Parkuru ile en zorlu projelerde yanınızda yer almaktadır. Profesyonel Operatörler ve sürücülerimiz ile temel açma, bina yıkımı ve hafriyatı, asbest söküm, hurda alım-satım, yol yapımı, dolgu sıkıştırma-tesviye, moloz atımı ve nakliye işleri, mini fore kazık-sondaj kazıları ve tüm alt yapı çalışmaları ile hizmetinizdeyiz.

Projeleri zamanında yetiştiren kadrosu ile gün geçtikçe yıldızı daha çok parlayan Yaşar Hafriyat, kamu ve özel teşebbüs projelerinin her zaman aranılan şirketlerinden birisi olmuştur. Çevre duyarlılığına sahip bir firma olarak, geri dönüştürülebilecek tüm değerli hurdaların alım-satımını yapmaktayız. Endüstriyel alanda yeniden kullanılabilecek-dönüştürülebilecek tüm hurdaların sökümü tarafımızca yapılmakta ve yetkili tesislere taşınmaktadır.

Daha modern kentler için gerekli olan elektrik-su-doğalgaz alt yapı çalışmalarında kazı, moloz atımı, hafriyat nakliyesi hizmetlerimizle, şehir yaya-araç trafiğini uzun süre aksatmadan destek sunmaya devam ediyoruz. Yol inşaatlarında kazıma, yol hafriyatı, silindir ile dolgu sıkıştırma ve tesviye faaliyetlerimiz ile dayanıklı yapılar oluşturulmasına yardımcı oluyoruz.

En yoğun bölgelerde tüm güvenlik önlemlerinin alındığı kontrollü bina yıkımı ile kentsel dönüşüm sürecine katkı sağlıyoruz. Son teknoloji ürünü araçlarımız ve uzman operatörlerimiz, tüm hizmetleri iş güvenliği tedbirlerini alarak ifa etmektedir.